СловачкаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Valkovce, 090 42, Okruhlé, Svidník, Prešovský kraj: 090 42

090 42

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Valkovce, 090 42, Okruhlé, Svidník, Prešovský kraj
Град :Valkovce
Регионот 3 :Okruhlé
Регионот 2 :Svidník
Регионот 1 :Prešovský kraj
Земја :Словачка
Поштенски :090 42

Други Информации
Јазик :Slovak (SK)
Регионален Код :SK-PV
ширина :49.17205
должина :21.52908
Временска Зона :Europe/Prague
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Valkovce, 090 42, Okruhlé, Svidník, Prešovský kraj се наоѓа во Словачка. Нејзините поштенски код е 090 42.

Другите се е достапен
Valkovce, 090 42, Okruhlé, Svidník, Prešovský kraj,090 42 ©2014 Поштенски Пребарување